מוזיאון המדעטק

מוזיאון המדעטק

מדעטק הוא המקום שמפגיש בין הנאה צרופה למדע,

כך שהילדים שלנו יוכלו להעשיר את הידע שלהם, להיחשף לכל ההמצאות הגדולות ביותר ולפלאי המדע, הפיזיקה והכימיה בצורה מהנה ומותאמת לגילאים הצעירים.

מוזיאון לילדים מדעטק מציע לכם הזדמנות חד פעמית לבקר באחת הערים היפות בארץ ולספוג מדע וטכנולוגיה בצורה מהנה וייחודית אשר תתאים לילדים ומבוגרים כאחד.

אצלינו במוזיאון לילדים תוכלו להגיע לסיורים מתואמים וכך גם לערוך ימי הולדת וימי כייף מאורגנים- אנו עובדים בכל ימות השבוע, וכך גם בימי שישי ושבת.

מוזיאון לילדים של המדעטק מאפשר לילדכם להיחשף להמצאות הגדולות ששינו את פני האנושות, שעשועי הגיון, טעטועים אופטיים, סרטים רב חושיים ועוד. באתרנו האינטרנטי תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי אודות סיור במוזיאון לילדים ולהגיע ערוכים בהתאם.

כדאי לדעת שהסיורים במוזיאון אינם מתבצעים בעזרת מדריך ולכן מומלץ להתעדכן באמצעות אתר האינטרנט על כל מסלולי הסיורים השונים.

מדריכים של מסלולי סיור במוזיאון לילדים:

הראשון הוא סיור על פני זמן בו תוכלו לראות את חדר החושך, אולם המראות, הדגמות שונות וכיוצא בזה. בסיור על פני הזמן תוכלו לבחור בין סיור בן שעה וחצי, סיור בן שעתיים וחצי וסיור אשר יתפרס על פני יום שלם.

מסלול הסיור הנוסף אותו תוכלו לבחור הינו מסלול של סיורים על פי תחומי עניין, בין האפשרויות במסלול זה תוכלו לבחור בסיורים בהתאם לנושאים אשר מעניינים אתכם, כך למשל תוכלו לצאת אל סיור של מדעי החיים, סיור שעשועי הגיון, חושים וחישה, אסטופיזיקה, אור ואופטיקה וכיוצא בזה. במסלולים אלה תוכלו להחשף לכל הסודות, האמיתות ופלאי המדע והפיזיקה.

Scroll Up Skip to content