מתקנים מתנפחים

מתקנים מתנפחים

מתקנים מתנפחים הם האטרקציה החביבה על הילדים בכל הקשור להנאה כיף . מתנפחים הם מעיין לונה פארק נייד שמגיע לכל מקום ולפי דרישת המזמין בזמן הקמה קצר יחסית וצוות עובדים מצומצם לעומת מתקני הלונה פארק של פעם שכדי להקים מתקן מסוים היה צריך צוות עובדים לעמול קשה במשך לפחות יום עבודה. מתנפחים מופיעים בשלל צורות וצבעים ומושכים את צומת לב של כל הנוכחים באירוע . ישנם מתקנים מתנפחים לקיץ שהשימוש המתקנים מתנפחים חייב במים והם משרים אווירה של פארק מים צבעוני ומיוחד וכל מה שצריך לאירוע עם מתקנים מתנפחים למים זה נק חשמל וקו מים . ישנם מתקנים מתנפחים המיועדים לילדים והם הנפוצים ביותר הם צבעוניים ויכולים להכיל כמות גדולה של ילדים בתוך המתקנים מתנפחים בו זמנית . מתקנים מתנפחים אלו הם מתנפחים לשם הנאה בלבד והילדים פשוט קופצים ומטפסים במתנפחים לשם הנאה בלבד

וקיימים בשוק המתקנים מתנפחים גל מתקנים מתנפחים לנוער שאלו מתנפחים אתגרים יותר והפעילות עליהם קשה יותר ומתאימה למתמודד אחד או שניים בו זמנית וזאת מכיוון שהנוער יותר אגרסיבי מילדים ולכם המתקנים מתנפחים אלו לא יכולים להכיר יותר משני מתמודדים בכדי למנוע סיכוי לפציעות. כיום במדינת ישראל החוק דורש לעבור קורס להפעלת מתקנים מתנפחים ובסופו מנפיקים רשיון להפעלת מתקנים מתנפחים במוסדות החינוך בארץ. ללא רישיון זה אסור לכל מי שרוצה לעסוק בתחום להפעיל מתקנים מתנפחים לציבור הרחב . מעבר לזה כל חברה למתקנים מתנפחים שמכבדת את עצמה מחוייבת להחזיק בפוליסת ביטוח צד ג לשימוש במתקנים מתנפחים וכן אישור מהנדס בטיחות שבדק אחת לשנה את המתקנים מתנפחים ואישר שימוש בהן.

אז לפני שמזמינים אירוע עם מתקנים מתנפחים חשוב לבדוק טוב מי החברה שנותנת את שרותי המתקנים מתנפחים והאם יש להם את כל המסמכים וההכשרות הדרושים לכך. כמו כן קיים בארץ האיגוד הישראלי לאטרקציות ומשחקי נופש שמאגד את כל החברות המקצועיות בארץ וכל תלונה על חברה של מתקנים מתנפחים אפשר להפנות להנהלת האיגוד ( שרון דהן המשמש כסגן יושב ראש האיגוד הישראלי לאטרקציות ומתקנים מתנפחים )והיא תטופל במלוא חומרת הדין.

Scroll Up Skip to content